Karaman Cephe

Teklif Al

Ekonomik Cambalkon Statü Tango

Albert Genau’dan Cam Balkon Ekonomisi Statü TANGO 08

“Statü Cambalkon” markası, Albert Genau’nun, ekonomik cam balkon sistemlerinin markasıdır. Kısaca, Statü Tango 08 ile alışık olduğunuz cam balkon sistemini Albert Genau kalitesi ve garantisiyle bir adım öteye taşıyoruz.

Tango ile fiyat endişesi yaşamadan da kaliteli cam balkona sahip olabilirsiniz…

Cam Balkonu
Açıp Kapatmak
Çok Kolay

Sistem hem zincir hem konfor kilit seçeneğine sahiptir. Bununla birlikte zincir kilit uygulamasında çocuk kilidi de mevcuttur. Opsiyonel olarak sunulan Konfor kilit ise, pencere kolu kadar güvenli ve kapalıyken gizlenen kol tasarımı ile estetik bir görüntü sunar. Kol sistemi için gerekli dikey profilin kalınlığı minimum, yalıtımı maksimum düzeyde tutulmuştur. Standart kilit zincirli olup, konfor kilit opsiyoneldir. Konfor kilit istediğinizi lütfen bayimize belirtiniz.

Tango için 14 NEDEN

cam balkon su tahliye Statu Optima Cam Balkon Sistemi

Su Tahliyesi

Tango, alüminyum profilleri, birincil alüminyum hammadde ile üretilir, içinde hurda katkılı hammadde bulunmaz.  Sistemin taşıyıcı profilleri, kendinden su tahliye kanalına sahiptir. Böylece, kanalda yer alan su, içeriden profil dibine alınarak,  oradan tahliye edilmektedir.

image e8a3a80b8c755

Kasa Profili

Taşıyıcı profilin taban genişliği 40 mm, yüksekliği 58 mm’dir. Kasa profilinde, cam kanatların toplandığı yer, plastik lamalar sayesinde, kapalı kutu formuna getirilir. Böylece, ağırlıktan kaynaklı taşıyıcı kasa profilinin ağzı açılmaz.

cam balkon tekeri Statu Optima Cam Balkon Sistemi

33 mm Çelik Teker

Sistemin taşıyıcı teker takımlarında kullanılan rulmanların, tüm bileşenleri ile (dış bilezik, iç kovan, bilye) çelik malzeme kullanılarak üretilmiştir. Sistem (4+4); 4 adet altta, 4 adet üstte olmak üzere, toplam 8 adet taşıyıcı tekere sahiptir. 33 mm çapında olan her bir teker, sessiz ve konforlu hareket için cam takviyeli polyamid malzeme ile kaplanmıştır.

image fe73c4bcd7577

Kanat Profili

Profilin cam yanakları tırnaklı dokuya ve her bir yüzey için 18 mm yüksekliğe sahiptir. Kanat profili eteklerinde suyu tahliye kanalına ve dışarıya atacak şekilde damlalık tırnakları bulunmaktadır.

Görünmez Tahliye Delikleri

Doğru ve kesintisiz su tahliyesi sağlamak amacı ile profil dış yüzeyi su tahliye bölümü kendinden gölgeli formdadır. Su tahliye delikleri en az 5 mm uçlu matkap ile orijinal yatak içinden profile görsel zarar vermeyecek şekilde açılır.

cam balkon açılı birleşim Statü Optima Cam Balkon Sistemi

Açılı Birleşim Lameli

Açılı ve yay balkon uygulamalarında kasa profillerinin birleşimlerinin düzgün ve sağlıklı olması amacıyla, profil tabanında, her açıya uygun, açılı birleşim lameli kullanılır. Bu lamel setskur ile sabitlenir, su izolasyonu açısından vida kullanılmaz.

EKONOMİK CAM BALKON YAPTIRMAK İSTİYORUM!

Albert Genau ürünlerini, sadece yetkili bayilerimizden satın alabilirsiniz. Tüm bayilerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 Size En Yakın
Satış Noktası

image d6610ceb14828

Çocuk Kilidi

Zincir kilit seçeneğinde mevcut olan çocuk kilidi opsiyonu ile çocuklarınız güvende.

cam balkon katlanır kılavuz Statü Optima Cam Balkon Sistemi

Katlanabilir Çıkış Kolu

Sistemin çıkış kolu, katlanabilir özelliktedir. Böylece, sistem, perde, stor perde gibi uygulamalara izin vermektedir.

cambalkon fren Statü Optima Cam Balkon Sistemi

Ay Parça Kilitleme Sistemi

Panellerin açma-kapama sırasında sarkmaması için, ay parçalı kilitleme sistemi kullanılmıştır.

Sızdırmazlık Pulları

Kasa profilinin zemine sabitlendiği bölümlerinde, profilde yer alan vida deliklerinden alt duvar içine su sızıntılarını önlemek amaçlı vidaların altlarında, özel plastik sızdırmazlık pulları kullanılır.

Tango
Tam İstediğiniz Gibi…

Markalı
Garantili
Ekonomik

İster Alüminyum İster Şeffaf

Camlar yan yana geldiğinde ara boşluk standart olarak plastik şeffaf “H” fitiller ile kapatılır, isteğe bağlı olarak, bu boşluklar için özel olarak tasarlanmış, alüminyum fitiller de kullanılabilir.

image e5b50244fd1312

8 mm Temperli Camlar

Camlar,  8 mm kalınlığında temperli camlardır. Kullanılan camlar, Şişecam yetkili üretici bayilerinden tedarik edilir.

2 Yıl Albert Genau Garantisi

Sistem her türlü üretim, malzeme ve montaj hatalarına karşı montaj tarihinden itibaren 2 yıl Albert Genau garantisine sahiptir.

image f0ac2248e8ec13

İzolasyon

Kanat profilleri uç kapakları tüm açılarda etkin birleşir, izolasyon fırçaları kapak uçlarına kadar gelir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir