Karaman Cephe

Teklif Al

Momentum

HAREKETLİ CAM SİSTEMLERİ – MOMENTUM

Albert Genau, yaşam alanlarınız için Hareketli Cam Sistemleri ile estetik ve esnek çözümler sunar. Kayar paneller zemin kılavuzları veya kanallar kullanılmadan hareket ettirilebilir. Tekerler, pimler ve kilitler her paneli sabit konumda durmasına yardımcı olur. Panellerin ayarlanması, hizalanması ve çalıştırılması kolaydır. Güçlü teker tasarımı sayesinde kullanımı kolaylaştırılmıştır.

Alışveriş merkezlerinde, restoranlarda, kafelerde ve ofislerde, açıldığında mekanın alanını kısıtlamadan esnek bir çözüm sunarken, kapalı olduğunda mekanın güvenliğini sağlar.

Hareketli Cam Sistemleri Albert Genau Cam Balkon Sistemleri (1)Momentum2Momentum 1

Momentum için 12 NEDEN

ProfilKesit

Tek Profil ile 3 HD Sistem

Albert Genau’nun özel tasarlanmış taşıyıcı profili sayesinde, 3 farklı HD sistemde tek profil kullanılır. Atrium HD, Momentum HD ve Centrum HD.

Momentum Tekerlek isometric1

Quattro HD Taşıyıcı Teker

Özel Quattro HD teker 150 kg taşıma kapasitesiyle, minimum gürültü ve sürtünme ile konforlu hareket sağlar. 4 adet taşıyıcı rulman ve hareketin konforu için 2 adet rulman bulunur.

50

Eksantrik Cam Pimleri

Sistemin panelleri, taşıdıkları camları sadece yapıştırıcı özellikli kimyasallarla değil cam pimleri ile taşırlar. Son kullanıcılar için daha güvenli bir kullanım sağlar. Eksantrik pimler, pim deliklerindeki – / + 2 mm hataları tolere eder.

NASIL ÇALIŞIR?

Hareketli Cam Sistemlerinden Momentum, Senktronize Katlanır Sistem olarak adlandırılır. Paneller sadece üstten tek noktadan sisteme ve birbirlerine bağlıdır. Paneller, yatay hareketi aynı anda menteşelerinden katlanarak gerçekleştirir. Paneller toplandıkları tarafta sisteme dik bir şeklide  konumlanır.

Park Alanlı Kayar Cam Sistemini İnceleyin>>

KatlananMenteşeler.png 2

Katlanan Menteşeler

Özel tasarlanmış pürüzsüz menteşeler, Momentum HD Sisteminde panellerin akıcı ve kolay şekilde hareket etmesini sağlar.

Momentum YerKilidi3

AG Yer Kilidi

Hareketli kilit deliği, toz veya atıkların kilit deliğine girişini engeller. Kilidin uzun yıllar, bakım istemeden çalışmasını sağlayan kullanıcı dostu bir tasarım.

momentum kilit3

Kolay Kilitleme Mekanizması

Kullanıcı dostu yeni sistem, her panelin altına entegre edilmiş kilit mekanizmasına sahiptir. Panellerin kilitleri, zahmetsizce ayakla açılır ve kapanır.

Hareketli Cam Sistemleri Özellikleri Albert Genau Cam Balkon Sistemleri (6)

Maksimum Yükseklik Maksimum Şeffaflık

Maksimum cam yükseklikleri ve maksimum panel genişlikleri ile panoramik bir görünüm sunar. Cam paneller 330 santimetre yüksekliğinde ve 80 santimetre genişliğinde yapılabilir.

Açılı Fırça

Açılı Fırçalarla Maksimum İzolasyon

Yan profillerdeki EPDM contalar ve cam panellerin üst ve alt profillerine yerleştirilen özel tasarımlı açılı fırçalar, rüzgar, toz ve gürültüye karşı yüksek yalıtım sağlar.

Hareketli Cam Sistemleri Özellikleri Albert Genau Cam Balkon Sistemleri (3)

Her Mekana Uygun Esnek Çözümler

Albert Genau HD sistemleri, oteller, hastaneler, restoranlar, kafeler, spor merkezleri, perakende, alışveriş merkezleri, eğitim ve showroom gibi yaşam alanlarının tümünde, ihtiyaç duyduğunuz her yerde uygulanabilir.

HAREKETLİ CAM SİSTEM YAPTIRMAK İSTİYORUM!

Albert Genau ürünlerini, sadece yetkili bayilerimizden satın alabilirsiniz. Tüm bayilerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 Size En Yakın
Satış Noktası

Panel Seçeneği

Panel Seçeneği

Yüksek ağırlıkları taşıma kapasitesi, temperlenmiş veya lamine camın yanı sıra akrilik paneller taşıyabilmesini sağlar. Cam kalınlığınızı ise 10 mm yapabilirsiniz.

Hareketli Cam Sistemleri Özellikleri Albert Genau Cam Balkon Sistemleri (8)

Gizlenebilir Park Seçenekleri

Albert Genau HD sistemleri, hem estetiği hem de işlevselliği göz önünde bulundurarak geliştirildi. Sistem, mekana uygun olarak farklı pozisyonlarda park edilebilir. Panellerin park yeri istenirse duvar ya da sütunların arkasına gizlenebilir.

Hareketli Cam Sistemleri Özellikleri Albert Genau Cam Balkon Sistemleri (12)

Paslanmaz Garantisi

Tüm Albert Genau sistemlerinde olduğu gibi, HD sistemlerin tümünde, aksesuarlar paslanmazlık garantisi altındadır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir