Karaman Cephe

Teklif Al

Isıcam’lı Entegre Küpeşte Sistemi – Balumax Int

Isıcam’lı Entegre Küpeşte Korkuluk Sistemi

Balumax Küpeşte Korkuluk Sistemi, Türkiye’de tasarlanmış ilk ve tek cambalkon sistemlerine entegre Isıcam’lı küpeşte sistemidir. Isıcam’lı entegre küpeşte sistemi, camlı küpeşte sistemlerinin şıklığını, yalıtımla buluşturmak için tasarlanmıştır.

 

ISICAM’LI ENTEGRASYON

Albert Genau, Isıcam’lı Cambalkon Sistemiyle balkon yalıtımında sektörü bir adım daha ileri götürdü. Şimdi de yaşanabilir balkonların cambalkonu ile birlikte küpeştesini de bir üst seviyeye taşıyor. Balkonda 28 mm cam kalınlığına sahip cambalkon sisteminin yanında eş yalıtım sağlayacak 28 mm cam kalınlığına sahip küpeşte sistemini sunuyor.

CAMBALKON ENTEGRASYONU

Balumax Yeni Nesil Küpeşte-Korkuluk Sistemi, Albert Genau Cambalkon Sistemleriyle tam entegre bir sistem olarak ortaya çıkmıştır. Üst profil yapısı, hem katlanır hem de sürme cambalkon sistemlerimize özel ve tüm detayları düşünülerek tasarlanmıştır.

AKILLI SU TAHLİYE SİSTEMİ

Küpeşte sistemlerinin önemli noksanlarından birine odaklanan Balumax tasarımcıları, Akıllı Su Tahliyesi sistemini geliştirdi. Küpeşte üzerine uygulanan cambalkon sistemlerinden aktarılan su, kademeli havuzlama sistemiyle kesintisiz tahliye edilir.

bm3bm1

PROJELERİNİZE PROFESYONEL DESTEK – YAYGIN BAYİ AĞI

Albert Genau, yetkili uzman ekibiyle projelerinizde yanınızda. İster cambalkon ister küpeşte-korkuluk isterseniz bir bütün olarak balkon çözümlerinde sizlere destek oluyor. Albert Genau, Türkiye’de 57 Şehirde 250’den fazla yetklili üretici bayisiyle hizmetinizde.

325x585 isvec

ÇİFT KATMANLI İZOLASYON

Sistemin cam ve profil birleşim yerlerinde özel tasarlanmış EPDM kilit ve dübeller ile su ve toz izolasyonu sağlanmaktadır.

SlideMaster Sürme Cambalkon Sistemi (6)

PASLANMAZ AKSAM

Albert Genau’nun tüm ürünlerinde olduğu gibi, Balumax Isıcam’lı Küpeşte Sisteminde de tüm aksam parçaları paslanmazlık garantisi altındadır.

SlideMaster Sürme Cambalkon Sistemi (10)

SOFT TOUCH – KİR TUTMAZ YÜZEY

Balumax, korkuluk sistemi hem dekoratif hem de işlevsellik düşünülerek geliştirilmiştir. Sistem isteğe bağlı olarak özel yaldızlı, toz leke tutmayan özel ESPC boya ile boyanabilmektedir.

4 FARKLI CAM TİPİ

Balumax Korkuluk Sisteminde ihtiyacınıza göre 8mm, 10mm, 12mm ve 28mm sır kullanılabilir. Üst profil, ekstra profile ihtiyaç duymadan her türlü sır ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

secure

ÖNCE GÜVENLİK

Balumax Küpeşte Korkuluk Sistemi, güvenliği en üst seviyeye çıkarmak için camın dış tarafına çıta ile montajlı olmayıp; üstten kızaklı profil içine sürme yöntemi ile blok haline getirilmiştir.

TÜM BALKONLARA VE BİÇİMLERE UYGUN

Özel 90 derecelik profili sayesinde Isıcam’lı korkuluk sistemi L şeklindeki balkonlarda sorunsuzca kullanılabilir. Köşelerde kesintisiz bir cephe görünümü sağlar ve balkonların estetik görüntüsünün bozulmasını engeller.

balumax genis

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir