Karaman Cephe

Teklif Al

Comfort Slide

Yalıtım

Comfort Slide PVC sürme kapı ve pencere sisteminde, özel tasarıma sahip 149 mm genişliğinde, 6 odacıklı kasa ve 76 mm genişliğinde kanat profilleri ısı ve ses yalıtımı performasını benzer PVC sürme kapı ve pencere sistemlerine göre daha üst seviyeye çıkarır. Özel tasarlanan donanımı ve 52 mm kadar üçlü cam uygulanabilmesi ısı iletim katsayısı değerini minimuma indirir.

Tasarım

Comfort Slide PVC sürme kapı ve pencere sistemi, bilinen tüm sürme uygulamalarından farklı bir bakış açısı ile , kullanıldığı mekana daha fazla yaşam alanı kazandırmanın yanı sıra kolay kullanım ve sızdırmazlığın çok daha güçlü olması hedeflenerek uluslararası deneyimlerden kazanılan tecrübe ve profesyonellikle tasarlandı. Comfort Slide sürme kapı ve pencere sistemi estetik yapısıyla maksimum görüş alanı sağlarken mimari projelerde farklı tarzların yansıtılmasına imkân verir.

Donanım

Comfort Slıde Sürme Sistemine özel olarak tasarlanan donanımı sayesinde açma ve kapama fonksiyonlarında oldukça kolay ve konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Winsa donanımları, Comfort Slıde Sürme Sisteminin renklerine de tam uyum sağlayarak estetik bir görünüm kazandırır.

Teknik Bilgiler

Kasa Profil Genişliği: 149 mm

Kanat Profil Genişliği: 76 mm

Kasa Odacık Sayısı: 5

Kanat Odacık Sayısı: 5

Sınıf: B Class – TS 5358 – EN 12608

Conta: TPE Gri / Siyah

Conta Sayısı: 2

Çıta: Tek tırnaklı – PCE contalı

Cam Kalınlıkları: 24, 30, 36, 44, 52 mm

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir