Karaman Cephe

Teklif Al

1996 yılında faaliyetlerine başlamış olan karaman cephe sistemleri, fatih karaman tarafından 2012 yılında PVC üretim tesisini Buca Evka-1 de hayata geçirmiştir. Küçük bir atölye de başlayan bu yolculuk müşterilerine kaliteli ürünler ve güler yüzlü hizmet ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir.

2016 yılına gelindiğinde ısı yalıtımlı alüminyum doğrama alanında faaliyetlerine başlamış, yaptığı yatırımlar ile kısa sürede alüminyum üretim tesisini faaliyete geçirmiştir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek endüstri 4.0 alanında ki çalışmaları yakından izleyen profesyonel ekibi ile her geçen gün üretim hatlarını modernize etmiştir.

Kaliteye dayalı üretim anlayışını kendine ilke edinmiş olan Karaman Cephe sistemleri, sürdürülebilir büyüme hedefleri doğrultusunda entegre üretim politikası izlemektedir. İnsana dayalı üretim modeli ve esnek çalışma ile personel yönetimini gerçekleştiren Karaman Cephe sistemleri siz değerli müşterileri için, güvenli, konforlu ve estetik bir alan yaratabilmek için her geçen gün üretim kapasitesini artıracak hamleler ile; finans, marketing, üretim, montaj departmanlarını daha da profesyonelleştirmiştir. Uzman kadrosu ile yıllardır olduğu gibi sizlere daha kaliteli bir yaşam sunabilmek için sektörde ki faaliyetlerine devam etmektedir.

Bazı Değerlendirmelerimiz
Zamanında Teslimat 96%
Sürdürülebilirlik 90%
Fiyat/Kalite Oranı 83%

25

YILLIK
TECRÜBE

1996 yıllından beri güven ve kalite anlayışı ile hizmet veriyoruz.

neden biz?

Kaliteye dayalı üretim anlayışı…

Sürdürülebilir büyüme….

Uzman Kadro…

28 Yıllık Tecrübe….